Mikro Saç Kaynak ve Kullanımı

İçinde bulunduğumuz dönemde saç yapılandırma sektöründeki gelişmeler ile birlikte saç kaynak çeşitleri de artmıştır. Buna paralel olarak uygulanan saç kaynakları arasında; boncuk kaynak, keratin kaynak, tres kaynak vemikro saç kaynak tekniklerini sayabiliriz. Bu tekniklerinin her birinin birbirinden üstün ve eksik yanları bulunmaktadır. Ancak içlerinde en avantajlı teknik olarak mikro saç kaynak tekniği gösterilmektedir. Bu teknik ile doğal görünümlü ve uzun saçlara ulaşmak için mikro kaynak yapan yerler arasında kendisini kanıtlamayı başarmış merkezimiz ile irtibata geçebilir, saç kaynak fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Peki, mikro saç kaynak nedir? Nasıl kullanılır?

Mikro saç kaynak, saç kaynak teknikleri arasında en son tekniklerden birisidir. Bu tekniğin diğer saç kaynak tekniklerine göre üstün yanları bulunmaktadır. Bunların arasında en önemlisi ise uygulama sırasında ince tutamların kullanılmasıdır. Ayrıca kaynak işlemi sırasında şeffaf kapsül granüller kullanılır ve bu granüller saçın rengini alarak dışarıdan belli olmaz.

Mikro saç kaynak tekniği sırasında eklenen tutamların ince ver hafif olması, kaynak kullanımını oldukça kullanışlı hale getirmektedir. Diğer kaynak tekniklerine göre eklenen saç tutamlarının 1/3 oranında daha ince olması, tekniğin oldukça rağbet görmesini sağlamıştır. Eklenen tutamlar, uzmanlar tarafından uygulandığında ve doğru şekilde kullanıldığında 9 aya kadar dayanabilmektedir. Bu tekniği uygulatmak, kısa sürede uzun ve doğal görünümlü saçlara sahip olmak için mikro kaynak yapan yerler arasında bulunan saç kaynak merkezimizi arayarak irtibata geçebilir, profesyonel ellerden kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Mikro Saç Kaynak Kullanımı

Mikro saç kaynaklarınız ile diğer kaynak çeşitlerine göre çok daha özgür davranabilirsiniz. Bu saç kaynaklarına istediğiniz işlemi uygulayabilirsiniz. Saçlarınızı dilediğiniz şekilde toplayabilirsiniz. Çünkü kaynaklarınız dışarıdan belli olmaz. Bunun yanında düzleştirici, maşa ve fön gibi uygulamalar ile rahatlıkla şekillendirebilirsiniz.
Mikro saç kaynak tekniği ile eklenen saçlarınızı boyayabilir, rengini açabilir ya da ombre gibi işlemleri uygulayabilirsiniz. Dilediğiniz şampuanı kullanabilir, saç bakım ürünleri kullanımı konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Yine dilediğiniz gibi denize ve havuza girebilirsiniz. Bu kullanışlı tekniği uygulatmak için mikro kaynak yapan yerler arasında tecrübesi ve profesyonelliği ile ön plana çıkan saç kaynak merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

peruk merkezi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *